Header Ads


Düz Dünya Gerçeği eser miktarda uyanmış, sorgulayabilen, cesur ve özgür beyinler içindir. Bu sarsıcı gerçeği herkes gibi önce reddedip alay edeceksiniz. Olur da tüm yargıları bir kenara bırakıp sabırla ve sakince incelerseniz doğuştan kazanılmış bu zeki programlamayı kırabilir ve gerçekleri içeri alabilirsiniz.
Üzerindeki en güçlü programlamayı kırmaya cesaretin var mı? Yok mu?

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?


NEREDEN ÇIKTI BU DÜZ DÜNYA ?

Düz dünya diye bir şeyler duyup da
 gülme krizi geçirmeyen kimse var mıdırbilemiyorum..Ama bu,yaşayacağımız son şaşkınlık değiş . Asıl şok,tüm anlatılanların doğruluğu  ortaya çıkmaya başladığında yaşayacapımız şoktur..Bu web sitesinde sizlerle bu bilgileri paylaşacağız.

DÜZ DÜNYACILAR KİMDİR ?

Gözlemlemeyi araştırmayı seven sizlerden bizlerden birileri.. Sıradan insanlarız. Bizi diğerlerinden ayıran tek özelliğimiz  her halde sorgulamadaki azmimizdir. 

DÜZ DÜNYACILARIN EĞİTİM SEVİYELERİ NEDİR ?

En az sizler kadar eğitimli olduğumuzu göz ardı etmemelisiniz.. Unutmamanız gereken diğer bir husus,Düz Dünyayı, akademisyenlerve Profesörlerle de tartışabildiğimiz ve  
çoğu kez
 bu tartışmalarda galip geldiğimiz konusudur... Yani..Burada ön yargılarınızı bir kenara bırakıp , duyularınızı  açmanız gerekecek..

DÜZ DÜNYACILARIN ORTAK DİNİ GÖRÜŞÜ VAR MIDIR..?

Kesinlikle yok..
 Aramızda neredeyse her görüşten katılımcılarımız mevcut..
 Biz seküler bir grubuz ve önemsediğimiz tek konu dinsel bir gözlükle değil , elle tutulan gözle görülen ölçülebilen kavramlarla konuşuyor, tartışıyor ve bazı teorileri tartışıyoruz. Biz arkadaşlarımızla aramızda din ve siyaset farklılıklarımız ile değil , ortak paydalarımızla buluşuruz. Ancak küresel dünya savunucularının ortak bir dini görüşü olduğunu da söylemek zorundayız ve sizlerin bilmesi her halde hakkınızdır. 

NASA ESA JAXA GİBİ UZAY ARAŞTIRMA AJANSLARI NEDEN VAR..?


Neden varlar..ne zaman kimler tarafından kuruldular.. Kağıt üzerindeki kadar elbet biliyoruz . Açıkçası net bilemiyoruz..Ancak burada, yaptıkları tüm hileli operasyonlarını nasıl kurguladıklarını  iyice kendi gözleriniz ile  göreceksiniz..Neden bizleri kandırsınlar sorusunun dini veya siyasi bir çok cevabı, açıklaması var..Bu yorumları sizlere bırakıyoruz.