Header Ads


Düz Dünya Gerçeği eser miktarda uyanmış, sorgulayabilen, cesur ve özgür beyinler içindir. Bu sarsıcı gerçeği herkes gibi önce reddedip alay edeceksiniz. Olur da tüm yargıları bir kenara bırakıp sabırla ve sakince incelerseniz doğuştan kazanılmış bu zeki programlamayı kırabilir ve gerçekleri içeri alabilirsiniz.
Üzerindeki en güçlü programlamayı kırmaya cesaretin var mı? Yok mu?

Dünyanın Küre Olamayacağını Anlamamızın, Düz Olduğu Gerçeğini Farketmemizin 19 Sonucu


 1. Dünyanın düz olduğunu anlayınca Şeytanın milyarlarca galaksiden oluşan, milyarlarca ışık yılı ötede, sonsuz uzaklıkta bir evren modeli çizmesinin, ve Büyük patlama ile hiçbir şeyden, hasbelkader, tesadüfen, sebepsiz, amaçsız bir şekilde, evrimleşerek maymundan geldiğimiz iddiasının sahte bilimin Tanrıyı inkar ettirme projesinin bir parçası olduğunu farketmemiz, sahte bilimin ateizmin kontrolünde amacının tümüyle bizden Tanrıyı saklamak olduğunu farketmemiz, gerçekte ise Tanrının gökkubbemizin üzerinde bizimle birlikte olduğunu, başımızı kaldırıp göğe baktığımızda görecek kadar bize yakın olduğunu farketmemiz.
 2. Şeytanın insanın tek ve gerçek düşmanı olduğunu çok iyi bir şekilde anlamamız. Şeytanın insanı kandırmak ve yanıltmak adına herşeyi yapacağını, Tanrı adına, bilim adına, din adına bize yalanlar üretebileceğini farketmemiz.
 3. Yalanın, yalan söylemenin ve gerçekleri insanlardan saklamanın dünyanın en kötü şeyi olduğunu, Şeytanın yalan söylemeyi makul hale getirmek için binbir türlü sebepler bulacağını, bizi yalan söylemek ve yalana inandırmak için kandıracağını ve yalanın Şeytanın en önemli silahı olduğunu farketmemiz.
 4. Hiçbir zaman birşeylere körü körüne inanmamamız gerektiği, doğru bildiğimiz her bilgiyi iyice araştırarak, bizzat gözlemleyerek, delileri görerek, irdeleyerek sorgulamamız gerektiği, deliller olmadan hiçbir şeyin ardına düşmememiz gerektiğini anlamamız. Devletlerin, kurumların, otoritelerin bir şeyleri onaylıyor olması onları araştırıp sorgulamadan kabul etmemizi gerektirmediği, herşeyi, her bilgiyi sorgulamamız gerektiğini anlamamız.
 5. Birileri bir fikir, bir düşünce hakkında alay ediyor ve küçük görüyorsa, isterse bu birileri dünyadaki tüm insanlar olsun, bu fikri yada düşünceyi önyargıya kapılarak görmezden gelmek yerine ön yargısız, objektif olarak bizzat araştırıp doğruluğunu yanlışlığını sorgulamamız ve ona göre tavır takınmamız gerektiğini anlamamız.
 6. Tanrının bize verdiği aklımızın ve hislerimizin bizi en az yanıltttığını, aklımıza ve hislerimize otoritelerden daha fazla güvenmemiz gerektiği, eğer bir şeyi düz olarak görüyorsak büyük bir ihtimalle düz olduğu, hareket etmediğini hissediyorsak büyük bir ihtimalle hareket etmediğini, eğer birşey sahte gözüküyorsa büyük bir ihtimalle sahte olduğunu, kötü kokuyorsa büyük ihtimalle bozuk olduğunu, bir şey imkansız gibi gözüküyorsa büyük bir ihtimalle imkansız olduğunu, hislerimizi dinleyerek ve aklımızı kullanarak bize söylenen yada gösterilenlerin söylendiği gibi olup olmadığını sorgulamadan kabul etmememiz gerektiğini, iddianın delillerini incelemeden ve akıl sürecinden geçirmeden hemen kabul etmememiz gerektiğini anlamamız.
 7. Artık teknolojinin ilerlemesiyle birlikte teknolojik sahtekarlığında var olabileceğini farketmemiz; fotoğraf, video gibi kayıtların kolaylıkla manipüle edilebilir olduğu, dolayısıyla birilerinin fotoğraf ve videolarının tek başına bir iddia için delil olamayacağı öğrenmiş olmamız.
 8. Elitin devletlerin gücünü kullanarak tüm dünyayadaki insanların kendilerine köle olarak kalmasını sağlamaya çalıştığını farketmemiz. Dünyada elitin planladığı ve politikacıların piyonluk yaptığı bir politik orta oyunu oynandığını farketmemiz. Elitin bu orta oyununda aktörlere insanlar arasında nefret oluşturacak, savaş çıkaracak roller biçmesi. Elitin gerekirse terörü destekleyerek ile gerekirse sahte saldırılar düzenleyerek savaş ve kan dökülmesine bizzat zemin hazırladığını farketmemiz.
 9. Elitin Şeytana taptığı ve ajandasının insanlığı tümüyle saptırmak olduğunu, ve gücünü bunun için harcadığını farketmiş olmamız. Paganizmin, güneşe tapıcılığın geçmiş kavimlerin bir sapkınlığı olmadığı, bugün dahi devam eden bir sapkınlık olduğunu farketmemiz. Heliosentrik modelin güneşe tapanların uydurduğu bir model olduğunu, asıl amaçlarının tanrıları olan güneşin herşeyin merkezi ve herşeyden büyük olduğunu göstermeye çalışmaları olduğunu farketmemiz.
 10. Tüm dünyayı kandırabilecek kadar büyük bir yalanın olabileceğini ve bunu sağlamanın dünyayı kontrol eden Elit için zor olmadığını farketmemiz. Küre dünya yalanının dünyanın en büyük yalanlarından biri olduğunu farketmemiz. Küre yalanını ortaya atanların daha bir çok konuda yalanlar ürettiklerini ve üretmek üzere olduklarını farketmemiz.
 11. Devletlerin şeytanın ve şeytanın yolundan gidenler tarafından ele geçirilmiş olduğunu, her türlü yalan sahtekarlıkların devletler eliyle döndüğü fakat örtbas edildiğini, halkın parasının çarçur edildiğini, şeytanın kontrolündeki devletlerin aslında halktan zorla vergi toplayan legal! çeteler olduğunu farketmemiz.
 12. Devletlerin ve devlet görevlilerinin gizlilik adı altında, devletin milletin menfaati adı altında gerçekleri saklayıp, yalanlar ürettiğini farketmemiz. Dünyanın küre olduğu yalanıda gizlilik yemini ettirilmiş, güya kendi devletinin menfaati var diye kandırılmış, gerekirse büyük paralarla yada tehditle susturulmuş azınlık tarafından saklandığını farketmemiz. Savaşların da aynı bahane ve yöntemlerle gizlilik adı altında üretilen sahte belgelerle çıkarıldığını farketmemiz. Devletlere güvenmememiz gerektiğini öğrenmemiz.
 13. Dünyanın düz olduğunu anlamamız ile Elitin dünyanın nüfus dengesini değiştirmek adına yiyeceklerimizi zehirlediğinin, chemtrails ile havamızı zehirlediğinin, kasırga, salgın, deprem gibi doğal felaketleri tetikleyici yöntemler geliştirdiklerinin, uzay çalışması adı altında lazer silahları üretip tüm dünyayı havadan yok etme planları yaptıklarının farkına varmamız.
 14. Uzay çalışmaları adı altında yapılan sahtekarlığın aslında Hollywood’da üretildiğini, bütün görüntü ve videoların çeşitli tekniklerle aldatmacadan ibaret olduğunu farketmemiz. 
 15. Elitin dünyayı kontrol etmek için silahlanmaya ihtiyacı olduğu, silahlanmak için ise sürekli tehdit bahaneleri uydurması gerektiği, yıllarca soğuk savaşı bahane ederek silahlandığı gibi şimdi Ortadoğuda kendisine düşmanlar yaratıp bu düşmanlarla savaşmak bahanesi adı altında silahlandığı, o bittiği zamanda uzaylılar istilasını bahane edeceğini anlamamız. Dünyanın düz olduğunu anlamamız ile Uzaydan gelen sahte tehditlerin, Uzaylılar istilası, Dünyanın uzay boşluğunda hızla ilerlerken bir gök taşına, yada bir yıldıza çarpacağı, yada kara deliğe düşeceği, yada Güneşin onu yutacağı gibi onlarca senaryosun çöpe gittiğini farketmemiz. Elitin uyduruk tehditlerinin sahte olduğunu farketmemiz.
 16. Dünyanın düz olduğunu farketmemizle birlikte Dinazor ve onların göktaşı ile yok olduğu hikayesinin yalan olduğunu farketmemiz. Aslında dinazorların hiç yaşamadığını, bunun bir yalan hikaye olduğunu anlamamız. Astronomi tarihinin Elitin kontrolünde yazıldığı, güneş merkezli modele inananların kahramanlaştırıldığı, düz dünyaya inananların ise aşağılandığı uyduruk bir tarih yazıldığını farketmemiz.
 17. Dünyanın düz olduğunu anlamamız ile Uyduların yada Uzay istasyonlarının atmosferin üst katmanlarında bir şekilde düşmeden durmasının koca bir yalan olduğunu farketmemiz. Aslında uydu diye birşey olmadığının, kıtalararası haberleşmelerin okyanus altı kablolar ile, ve karasal kule istasyonları ile sağlandığının farkına varmamız.
 18. Şeytanın küre dünya yalanını ifşa etmenin diğer yalanlarınıda çorap söküğü gibi ortaya çıkaracağını, dolayısıyla dünyanın düz ve sabit olduğu gerçeğini yaymamızın şeytanla mücadelede en önemli gayret olacağını farketmemiz.
 19. Tüm insanlık olarak birbirimizin düşmanı değil kardeşi olduğumuzu, şeytana ve yalanlarına karşı birleşmemiz gerektiğini, güvenmemiz gerekenin Tek Tanrı olan yaratıcımızın olduğunu, ve O’nun Barış sistemi etrafında birleşmemiz gerektiğini anlamamız. Kuran’ın gerçekleri bize bildiren kendisine güvenebileceğimiz tek kaynak olduğunu farketmemiz. Şeytanın hepimizin atası olan Ademi ve eşini aldattığı gibi bizide aldatmasına müsaade etmememiz gerektiğini, şeytanın küre dünya yalanını yüzüne çarpmamız gerektiğini farketmemiz.

Hiç yorum yok