Header Ads


Düz Dünya Gerçeği eser miktarda uyanmış, sorgulayabilen, cesur ve özgür beyinler içindir. Bu sarsıcı gerçeği herkes gibi önce reddedip alay edeceksiniz. Olur da tüm yargıları bir kenara bırakıp sabırla ve sakince incelerseniz doğuştan kazanılmış bu zeki programlamayı kırabilir ve gerçekleri içeri alabilirsiniz.
Üzerindeki en güçlü programlamayı kırmaya cesaretin var mı? Yok mu?

Kim bu Düz Dünyacılar?

NEREDEN ÇIKTI BU DÜZ DÜNYA ?

Düz dünya diye bir şeyler duyup da gülme krizi geçirmeyen kimse var mıdır bilemiyorum. Ama bu, yaşayacağımız son şaşkınlık değil . Asıl şoku, tüm anlatılanların doğruluğu ortaya çıkmaya başladığında yaşayacağız. Bu sitede sizlerle bu bilgileri paylaşacağız.


Küre avcıları

DÜZ DÜNYACILAR KİMDİR ?


Gözlemlemeyi, araştırmayı seven sizlerden, bizlerden birileri. Sıradan insanlarız. Bizi diğerlerinden ayıran tek özelliğimiz her halde sorgulamadaki azmimizdir.


DÜZ DÜNYACILARIN EĞİTİM SEVİYELERİ NEDİR ?


En az sizler kadar eğitimli olduğumuzu göz ardı etmemelisiniz.. Unutmamanız gereken diğer bir husus, Düz Dünyayı, akademisyenler ve profesörlerle de tartışabildiğimiz ve çoğu kez bu tartışmalarda galip geldiğimiz konusudur... Yani, burada ön yargılarınızı bir kenara bırakıp, duyularınızı açmanız gerekecek..

DÜZ DÜNYACILARIN ORTAK DİNİ GÖRÜŞÜ VAR MIDIR ?


Kesinlikle yok.. Aramızda neredeyse her görüşten katılımcılar mevcut. Biz seküler bir grubuz ve önemsediğimiz tek konu, dinsel bir gözlükle değil, elle tutulan gözle görülen ve ölçülebilen kavramlarla konuşuyor, tartışıyor ve bazı teorileri tartışıyor oluşumuz.
Biz arkadaşlarımızla aramızda din ve siyaset farklılıklarımız ile değil, ortak paydalarımızla buluşuruz. Ancak küresel dünya savunucularının ortak bir dini görüşü olduğunu da söylemek zorundayız ve bunu sizlerin de bilmesi herhalde hakkınızdır.

NASA, ESA, JAXA GİBİ UZAY ARAŞTIRMA AJANSLARI NEDEN VAR ?


Neden varlar? Ne zaman, kimler tarafından kuruldular? Kağıt üzerinde açıkladıkları kadar elbette biliyoruz. Ek olarak, sembolizm destekli bir takım dini ritüellerle bir güce hizmet ettiklerini yine kendi açıklamalarında görebiliyoruz. Bu sitede, yaptıkları tüm hileli operasyonlarını nasıl kurguladıklarını kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Neden bizleri kandırsınlar sorusunun dini ve siyasi bir çok cevabını ve açıklamasını bulacaksınız.

Editor Dozzi


Hiç yorum yok